- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 79992 Bristol Podium 24"W X 20"D X 46"H Top Open Workspace
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 79992 |
| Manufacturer Part # | 79992 |
| Finish | Wood |
| Type | Floor Model |
| Height | 46" |
| Width | 24" |
| Depth | 20" |
| Weight | 147 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 79992, Bristol Podium, 24"W x 20"D x 46"H, top open workspace, open lower compartment, wood veneer overlay, Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.