Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises 21379-TOH/BL Cheforward Hatch Plate 10.5" Dia. Round - 12/Case
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | 21379-TOH/BL |
| Manufacturer Part # | 21379-TOH/BL |
| Size | 10" - 11" |
| Color | Two Tone |
| Shape | Round |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 1" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.13 lbs |
| UPC | 196663003158 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., 21379-TOH/BL, Cheforward Hatch Plate, 10.5" dia., round, touch of honey interior/bluejay exterior, melamine, GET (Packed By: 12 Each Per Case)
