Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises 21381-TOH/BK Cheforward Hatch Platter 12.7"L X 8.7"W X 1"H Oblong - 12/Case
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | 21381-TOH/BK |
| Manufacturer Part # | 21381-TOH/BK |
| Plastic Type | Melamine |
| Color | Two Tone |
| Shape | Oblong |
| Size | 12" |
| Height | 1" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1.15 lbs |
| UPC | 196663003165 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., 21381-TOH/BK, Cheforward Hatch Platter, 12.7"L x 8.7"W x 1"H, oblong, touch of honey interior/raven exterior, melamine, GET (Packed By: 12 Each Per Case)
