$201.12/Case
$437.61
Compare Price
You save
$236.49
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises 6624-CCL Coke Tumbler 24 Oz. Clear
Item:
#2112236
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | 6624-CCL |
| Manufacturer Part # | 6624-CCL |
| Color | Clear |
| Plastic Type | Plastic (unspecified) |
| Capacity | 24 Oz |
| Height | 7" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 19.38 lbs |
| UPC | 15845962475 |
GET Enterprises 6624-CCL Coke Tumbler 24 Oz. Clear
$201.12/Case
$437.61
You save
$236.49
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., 6624-CCL, Coke Tumbler, 24 oz., clear (Packed By: Cs)
