$259.96/Case
$565.63
Compare Price
You save
$305.67
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises 9916-CCL Bahama Coke Tumbler 16 Oz. Clear
Item:
#2113436
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | 9916-CCL |
| Manufacturer Part # | 9916-CCL |
| Plastic Type | Plastic (unspecified) |
| Color | Clear |
| Capacity | 16 Oz = 1 Pt |
| Height | 6.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 26.01 lbs |
| UPC | 15845991536 |
GET Enterprises 9916-CCL Bahama Coke Tumbler 16 Oz. Clear
$259.96/Case
$565.63
You save
$305.67
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., 9916-CCL, Bahama Coke Tumbler, 16 oz., clear (Packed By: Cs)
