$288.50/Case
$627.74
Compare Price
You save
$339.24
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises 9922-CCL Bahama Coke Tumbler 22 Oz. Clear
Item:
#2111735
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | 9922-CCL |
| Manufacturer Part # | 9922-CCL |
| Color | Clear |
| Plastic Type | Plastic (unspecified) |
| Capacity | 22 Oz |
| Height | 7.12" |
| Width | 8.12" |
| Depth | 23.87" |
| Weight | 33.91 lbs |
| UPC | 15845992250 |
GET Enterprises 9922-CCL Bahama Coke Tumbler 22 Oz. Clear
$288.50/Case
$627.74
You save
$339.24
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., 9922-CCL, Bahama Coke Tumbler, 22 oz., clear (Packed By: Cs)
