- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises BP-64-FIFA26-LOGOCOLOR FIFA Stackable Pilsner 64 Oz. 8.1"L X 4.5"W X 9.5"H.
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | BP-64-FIFA26-LOGOCOLOR |
| Manufacturer Part # | BP-64-FIFA26-LOGOCOLOR |
| Height | 15.59" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 16.34" |
| Weight | 7.79 lbs |
| UPC | 196663002267 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., BP-64-FIFA26-LOGOCOLOR, FIFA Stackable Pilsner, 64 oz., 8.1"L x 4.5"W x 9.5"H., SAN, World Cup Trophy logo, clear (12 each per case) (Item cannot be co-branded with a logo) (Minimum order quantities (MOQ) may apply) (NET, no additional discounts available) (Packed By: Cs)

