Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises EC-33-1-JA Reusable Food Tray 6"L X 4"W X 1.4"H Rectangular - 4/Case
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | EC-33-1-JA |
| Manufacturer Part # | EC-33-1-JA |
| Color | Green |
| Plastic Type | Polypropylene |
| Height | 1.4" |
| Width | 4" |
| Weight | 3.6 lbs |
| UPC | 196663711671 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., EC-33-1-JA, Reusable Food Tray, 6"L x 4"W x 1.4"H, rectangular, polypropylene, jade, G.E.T. Eco-Takeout's (Packed By: 4 Dozen Per Case)
