$90.04/Case
$195.93
Compare Price
You save
$105.89
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA1004930012 Mini Bowl 2.7 Oz. 3.7"L X 3.7"W X 1.4"H - 1 Dozen
Item:
#1984498
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1004930012 |
| Manufacturer Part # | PA1004930012 |
| Size | 3" |
| Material | China (unspecified) |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Ounce Capacity (approximate) | 2 Oz |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 1.49 lbs |
| UPC | 17702484276468 |
GET Enterprises PA1004930012 Mini Bowl 2.7 Oz. 3.7"L X 3.7"W X 1.4"H
$90.04/Case
$195.93
You save
$105.89
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1004930012, Mini Bowl, 2.7 oz., 3.7"L x 3.7"W x 1.4"H, GET, Corona Aqua Lagoon (Packed By: 1 Dozen)
