$343.40/Case
$747.19
Compare Price
You save
$403.79
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA110F497712 Tray 14.3" X 5.5" X 1.3" Rectangular - 1 Dozen
Item:
#1983599
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA110F497712 |
| Manufacturer Part # | PA110F497712 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 14" |
| Material | Porcelain |
| Short Side | 5" |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 27.14 lbs |
| UPC | 17702484272521 |
GET Enterprises PA110F497712 Tray 14.3" X 5.5" X 1.3" Rectangular
$343.40/Case
$747.19
You save
$403.79
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA110F497712, Tray, 14.3" x 5.5" x 1.3", rectangular, porcelain, GET, Corona Marble (Packed By: 1 Dozen)
