$225.59/Case
$490.87
Compare Price
You save
$265.28
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA1604902912 Plate 12-1/4" Dia. Rolled Edge - 1 Dozen
Item:
#1983699
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1604902912 |
| Manufacturer Part # | PA1604902912 |
| Size | 12.250" = 12-1/4" |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.87" |
| Width | 12.44" |
| Depth | 12.44" |
| Weight | 38.23 lbs |
| UPC | 17702484250666 |
GET Enterprises PA1604902912 Plate 12-1/4" Dia. Rolled Edge
$225.59/Case
$490.87
You save
$265.28
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1604902912, Plate, 12-1/4" dia., rolled edge, Artisan, blue (Packed By: 1 Dozen)
