Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1605892012 Dinner Plate 8.5" Dia. X .500"H - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1605892012 |
| Manufacturer Part # | PA1605892012 |
| Size | 8.500" = 8-1/2" |
| Material | Porcelain |
| Shape | Free Form |
| Height | 8.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| UPC | 17702484304062 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1605892012, Dinner Plate, 8.5" dia., x .500"H, porcelain, beige, Corona, Ancestral Artisan (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
