Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1822404312 Tea Cup 4.5"W X 3.3"D X 2.4"H Rustic - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1822404312 |
| Manufacturer Part # | PA1822404312 |
| Construction | Porcelain |
| Height | 2.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 17702484307896 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1822404312, Tea Cup, 4.5"W x 3.3"D x 2.4"H, rustic, porcelain, Corona, Cosmos Nova (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
