Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1822712812 Plate 11" Dia. Round - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1822712812 |
| Manufacturer Part # | PA1822712812 |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 11.000" = 11" |
| Height | 0.94" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.33 lbs |
| UPC | 17702484305434 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1822712812, Plate, 11" dia., round, coupe, porcelain, Corona, Cosmos Nova (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
