Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1822904512 Bouillon Cup 8.5oz. 4" Dia X 2.5"H - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1822904512 |
| Manufacturer Part # | PA1822904512 |
| Construction | Porcelain |
| Capacity | 8 Oz |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 17702484307124 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1822904512, Bouillon Cup, 8.5oz., 4" dia x 2.5"H, porcelain, Corona, Cosmos Nova (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
