Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1822992012 Dinner Plate 8" Dia. X .700"H - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1822992012 |
| Manufacturer Part # | PA1822992012 |
| Size | 8.000" = 8" |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Height | 0.7" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.16 lbs |
| UPC | 17702484305571 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1822992012, Dinner Plate, 8" dia., x .700"H, round, rustic, porcelain, Corona, Cosmos Nova (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
