$435.94/Case
$948.58
Compare Price
You save
$512.64
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA182I022112TALLER Dessert Plate 8.6" Dia. Arrecife Basalto White - 1 Dozen
Item:
#1982901
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA182I022112TALLER |
| Manufacturer Part # | PA182I022112TALLER |
| Shape | Round |
| Size | 8.600" = 8-3/5" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.75" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.66" |
| Weight | 17.96 lbs |
| UPC | 17702484307186 |
GET Enterprises PA182I022112TALLER Dessert Plate 8.6" Dia. Arrecife Basalto White
$435.94/Case
$948.58
You save
$512.64
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA182I022112TALLER, Dessert Plate 8.6" dia., Arrecife Basalto, white (Packed By: 1 Dozen)
