$370.37/Case
$805.90
Compare Price
You save
$435.53
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA182I923312TALLER Elegance Bowl 32.6 Oz. Arrecife Basalto - 1 Dozen
Item:
#1981701
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA182I923312TALLER |
| Manufacturer Part # | PA182I923312TALLER |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Ounce Capacity (approximate) | 32 Oz |
| Height | 2.52" |
| Width | 8.54" |
| Depth | 8.54" |
| Weight | 14.37 lbs |
| UPC | 17702484306936 |
GET Enterprises PA182I923312TALLER Elegance Bowl 32.6 Oz. Arrecife Basalto
$370.37/Case
$805.90
You save
$435.53
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA182I923312TALLER, Elegance Bowl, 32.6 oz., Arrecife Basalto, white (Packed By: 1 Dozen)
