Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises PA1930837512 Bowl 40.4 Oz. 10.4" Dia. - 1 Dozen
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1930837512 |
| Manufacturer Part # | PA1930837512 |
| Size | 10" |
| Material | Porcelain |
| Ounce Capacity (approximate) | 40 Oz = 1-1/4 Qt |
| Height | 1.9" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 17702484305663 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1930837512, Bowl, 40.4 oz., 10.4" dia., x 1.90"H, coupe, porcelain, Corona, Cosmos Mars (ready to ship from factory) (Packed By: 1 Dozen)
