$125.30/Case
$272.64
Compare Price
You save
$147.34
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PA1940992012 Dinner Plate 8" Dia. Round Rustic GET - 1 Dozen
Item:
#1982900
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PA1940992012 |
| Manufacturer Part # | PA1940992012 |
| Shape | Round |
| Size | 8.000" = 8" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.7" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 15.1 lbs |
| UPC | 17702484275973 |
GET Enterprises PA1940992012 Dinner Plate 8" Dia. Round Rustic GET
$125.30/Case
$272.64
You save
$147.34
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PA1940992012, Dinner Plate 8" dia., round rustic, GET, Corona Cosmos Orion (Packed By: 1 Dozen)
