$99.98/Case
$217.55
Compare Price
You save
$117.57
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PP1940404312 Tea Cup 9.1 Oz. Porcelain - 1 Dozen
Item:
#1982100
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PP1940404312 |
| Manufacturer Part # | PP1940404312 |
| Construction | Porcelain |
| Capacity | 8 - 9 Oz |
| Height | 2.64" |
| Width | 5.08" |
| Depth | 3.86" |
| Weight | 6.8 lbs |
| UPC | 17702484283725 |
GET Enterprises PP1940404312 Tea Cup 9.1 Oz. Porcelain
$99.98/Case
$217.55
You save
$117.57
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PP1940404312, Tea Cup, 9.1 oz., porcelain, Corona Cosmos Orion (Packed By: 1 Dozen)
