$336.81/Case
$732.87
Compare Price
You save
$396.06
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PP1940497712 Tray 14.03" X 5.5" Rectangular - 1 Dozen
Item:
#1982200
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PP1940497712 |
| Manufacturer Part # | PP1940497712 |
| Material | China (unspecified) |
| Short Side | 5" |
| Long Side / Diameter | 14" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 29.41 lbs |
| UPC | 17702484262065 |
GET Enterprises PP1940497712 Tray 14.03" X 5.5" Rectangular
$336.81/Case
$732.87
You save
$396.06
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PP1940497712, Tray, 14.03" x 5.5", rectangular, GET, Corona Cosmos Orion (Packed By: 1 Dozen)
