$109.59/Case
$238.46
Compare Price
You save
$128.87
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PP1940807224 Small Ramekin 3" GET - 2/Case
Item:
#1982498
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PP1940807224 |
| Manufacturer Part # | PP1940807224 |
| Size | 3" - 4" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 1.69" |
| Width | 2.91" |
| Depth | 2.91" |
| Weight | 8.25 lbs |
| UPC | 17702484262041 |
GET Enterprises PP1940807224 Small Ramekin 3" GET
$109.59/Case
$238.46
You save
$128.87
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PP1940807224, Small Ramekin, 3", GET, Corona Cosmos Orion (Packed By: 2 Dozen Per Case)
