$164.79/Case
$358.58
Compare Price
You save
$193.79
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GET Enterprises PP1940904524 Boullion Cup 8.1oz. 4" Dia. - 2/Case
Item:
#1981800
Technical details
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | PP1940904524 |
| Manufacturer Part # | PP1940904524 |
| Construction | China (unspecified) |
| Capacity | 8 Oz |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.82" |
| Depth | 3.82" |
| Weight | 15.13 lbs |
| UPC | 17702484259669 |
GET Enterprises PP1940904524 Boullion Cup 8.1oz. 4" Dia.
$164.79/Case
$358.58
You save
$193.79
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., PP1940904524, Boullion Cup, 8.1oz., 4" dia., GET, Corona Cosmos Orion (Packed By: 2 Dozen Per Case)
