Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises RT16RC-GS Elite Global Solutions Platter 16-1/2"W X 12-3/4"D X 4"H Rectangular - 1/Case
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | RT16RC-GS |
| Manufacturer Part # | RT16RC-GS |
| Shape | Rectangular |
| Color | Grays |
| Plastic Type | Melamine |
| Size | 16" |
| Height | 4" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3.3 lbs |
| UPC | 848552034056 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., RT16RC-GS, Elite Global Solutions - Platter, 16-1/2"W x 12-3/4"D x 4"H, rectangular, with rounded edges, stain & scratch resistant, melamine, granite stone, Tenaya (Packed By: 1 Each)
