- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GET Enterprises S-9-FIFA26-LOGOCOLOR FIFA Stackable Glass 9 Oz (9.8 Oz Rim-Full) 3.3" Dia. X 3.7" H.
| Manufacturer | G.E.T. |
|---|---|
| Model Number | S-9-FIFA26-LOGOCOLOR |
| Manufacturer Part # | S-9-FIFA26-LOGOCOLOR |
| Height | 6.89" |
| Width | 6.89" |
| Depth | 10.04" |
| Weight | 4.56 lbs |
| UPC | 196663002311 |
About this item
Product Details
Product Details
G.E.T., S-9-FIFA26-LOGOCOLOR, FIFA Stackable Glass, 9 oz (9.8 oz Rim-Full) 3.3" dia. x 3.7" H., World Cup Trophy logo (24 each per case) (Item cannot be co-branded with a logo) (Minimum order quantities (MOQ) may apply) (NET, no additional discounts available) (Packed By: Cs)

