$117.54
$130.60
Compare Price
You save
$13.06
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GI Metal I-23FS Detachable Small Round Pizza Peel 9" X 59" 69 Overall Length
Item:
#2260473
Technical details
| Manufacturer | GI Metal USA Inc. |
|---|---|
| Model Number | I-23FS |
| Manufacturer Part # | I-23FS |
| Shape | Round |
| Blade Construction | Stainless Steel |
| Handle Construction | Stainless Steel |
| Blade Size (Long Side/Diameter) | 6" - 11" |
| Blade Size (Short Side) | 6" - 11" |
| Overall Length | 63" - 72" |
| Height | 0.5" |
| Width | 69" |
| Depth | 9" |
GI Metal I-23FS Detachable Small Round Pizza Peel 9" X 59" 69 Overall Length
$117.54
$130.60
You save
$13.06
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GI Metal USA Inc., I-23FS, Detachable Small Round Pizza Peel, 9" x 59", 69 overall length, Stainless Steel
