$99.99
$111.10
Compare Price
You save
$11.11
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GI Metal I-23S/120 Small Round Pizza Peel 9" X 47" 57 Overall Length
Item:
#2260569
Technical details
| Manufacturer | GI Metal USA Inc. |
|---|---|
| Model Number | I-23S/120 |
| Manufacturer Part # | I-23S/120 |
| Shape | Round |
| Blade Construction | Stainless Steel |
| Handle Construction | Stainless Steel |
| Blade Size (Long Side/Diameter) | 6" - 11" |
| Blade Size (Short Side) | 6" - 11" |
| Overall Length | 54" - 62" |
| Height | 0.5" |
| Width | 57" |
| Depth | 9" |
GI Metal I-23S/120 Small Round Pizza Peel 9" X 47" 57 Overall Length
$99.99
$111.10
You save
$11.11
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GI Metal USA Inc., I-23S/120, Small Round Pizza Peel, 9" x 47", 57 overall length, Stainless Steel
