$134.17
$139.33
Compare Price
You save
$5.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20088 Lamp 150w 250v Coated
Item:
#1476929
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20088 |
| Manufacturer Part # | 20088 |
| Height | 5.45" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 4.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 20088 Lamp 150w 250v Coated
$134.17
$139.33
You save
$5.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20088 Lamp 150w 250v Coated