$26.97
$28.00
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20122 Capacitor 4mfds 370v Gef
Item:
#1324370
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20122 |
| Manufacturer Part # | 20122 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 20122 Capacitor 4mfds 370v Gef
$26.97
$28.00
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20122 Capacitor 4mfds 370v Gef
