Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20359
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20359 Element 6000w 480v Firebar Eof 10 10
Item:
#1324251
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20359 |
| Manufacturer Part # | 20359 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20359 Element 6000w 480v Firebar Eof 10 10

