Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20422 Receptacle 60a 3ph 4 Wire Nema 15 60
Item:
#1476865
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20422 |
| Manufacturer Part # | 20422 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20422 Receptacle 60a 3ph 4 Wire Nema 15 60
