$322.60
$335.00
Compare Price
You save
$12.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20423 Motor Elevator 115v Reversible
Item:
#1324566
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20423 |
| Manufacturer Part # | 20423 |
| Height | 4.5" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 4.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 20423 Motor Elevator 115v Reversible
$322.60
$335.00
You save
$12.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20423 Motor Elevator 115v Reversible
