$793.21
$823.68
Compare Price
You save
$30.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20583
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 20583 Face Plate Overlay Watlow N7 Gef
Item:
#1324230
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20583 |
| Manufacturer Part # | 20583 |
| Height | 1" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 20583 Face Plate Overlay Watlow N7 Gef
$793.21
$823.68
You save
$30.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 20583 Face Plate Overlay Watlow N7 Gef
