$35.17
$36.52
Compare Price
You save
$1.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 21197 Switch Rocker 250v 10a Mark
Item:
#1476937
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 21197 |
| Manufacturer Part # | 21197 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 21197 Switch Rocker 250v 10a Mark
$35.17
$36.52
You save
$1.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 21197 Switch Rocker 250v 10a Mark