Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 21285 Cordset 120v 8 Ft W/plug Sjow
Item:
#1476743
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 21285 |
| Manufacturer Part # | 21285 |
| Height | 2.45" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 21285 Cordset 120v 8 Ft W/plug Sjow