$737.28
$765.60
Compare Price
You save
$28.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 21592 Limit Control Safety 450 Deg F Dual
Item:
#1476873
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 21592 |
| Manufacturer Part # | 21592 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 21592 Limit Control Safety 450 Deg F Dual
$737.28
$765.60
You save
$28.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 21592 Limit Control Safety 450 Deg F Dual
