$105.94
$110.00
Compare Price
You save
$4.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 23908-R Kit Thermocouple J Type 4 In Grnd Bent
Item:
#1324235
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 23908-R |
| Manufacturer Part # | 23908-R |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 23908-R Kit Thermocouple J Type 4 In Grnd Bent
$105.94
$110.00
You save
$4.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 23908-R Kit Thermocouple J Type 4 In Grnd Bent
