$50.29
$52.21
Compare Price
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 30038-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 30038-3 Stud Elevator Carrier Small Dia
Item:
#1324571
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 30038-3 |
| Manufacturer Part # | 30038-3 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 30038-3 Stud Elevator Carrier Small Dia
$50.29
$52.21
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 30038-3 Stud Elevator Carrier Small Dia