Free Shipping
Free Shipping
$1,766.16
$1,834.00
Compare Price
You save
$67.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 33589 Blower Assembly Vh Fryers/hoods
Item:
#1324233
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 33589 |
| Manufacturer Part # | 33589 |
| Height | 11.25" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 33589 Blower Assembly Vh Fryers/hoods
$1,766.16
$1,834.00
You save
$67.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 33589 Blower Assembly Vh Fryers/hoods
