$67.72
$70.32
Compare Price
You save
$2.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 39260 Handle Drain Pull Weld As Sembly Eof24
Item:
#1834210
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 39260 |
| Manufacturer Part # | 39260 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 39260 Handle Drain Pull Weld As Sembly Eof24
$67.72
$70.32
You save
$2.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 39260 Handle Drain Pull Weld As Sembly Eof24