$26.97
$28.00
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 40807
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 40807 Caster 5 In Swivel Plate Mount
Item:
#1324502
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 40807 |
| Manufacturer Part # | 40807 |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 40807 Caster 5 In Swivel Plate Mount
$26.97
$28.00
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 40807 Caster 5 In Swivel Plate Mount
