Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 40943 Filter Baffle 20 X 16 S/s
Item:
#1477426
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 40943 |
| Manufacturer Part # | 40943 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 40943 Filter Baffle 20 X 16 S/s
