Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 41014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 41014 Filter Screen 15 3/8 X 21 1/4
Item:
#1324516
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 41014 |
| Manufacturer Part # | 41014 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 41014 Filter Screen 15 3/8 X 21 1/4