$343.36
$356.55
Compare Price
You save
$13.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 45108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 45108 Valve Gas Natural 24vac 1/2npt
Item:
#1324241
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 45108 |
| Manufacturer Part # | 45108 |
| Height | 4.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 45108 Valve Gas Natural 24vac 1/2npt
$343.36
$356.55
You save
$13.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 45108 Valve Gas Natural 24vac 1/2npt
