Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 45755
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 45755 Valve 3 Way 1/2npt Nickel Plated
Item:
#1324240
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 45755 |
| Manufacturer Part # | 45755 |
| Height | 2" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 45755 Valve 3 Way 1/2npt Nickel Plated
