Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 60818
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 60818 Paper Filter Gfse 17 1/8 X 24 1/8
Item:
#1324490
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 60818 |
| Manufacturer Part # | 60818 |
| Height | 3" |
| Width | 19" |
| Depth | 26" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 60818 Paper Filter Gfse 17 1/8 X 24 1/8

