$72.83
$75.64
Compare Price
You save
$2.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 71025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 71025 Brush Kettle Drain Heat Resistant
Item:
#1287976
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 71025 |
| Manufacturer Part # | 71025 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 27.6" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Giles 71025 Brush Kettle Drain Heat Resistant
$72.83
$75.64
You save
$2.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 71025 Brush Kettle Drain Heat Resistant
