Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 71344
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles 71344 Kit Universal Switch
Item:
#1324252
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 71344 |
| Manufacturer Part # | 71344 |
| Height | 4.35" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Giles 71344 Kit Universal Switch