$328.89
$341.53
Compare Price
You save
$12.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 73151 Basket Cover Assembly Cf 500 1ph 3ph
Item:
#1477444
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 73151 |
| Manufacturer Part # | 73151 |
| Height | 5.65" |
| Width | 16.35" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 73151 Basket Cover Assembly Cf 500 1ph 3ph
$328.89
$341.53
You save
$12.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 73151 Basket Cover Assembly Cf 500 1ph 3ph